Subscribe to RSS Feed

Uitslagen ASG 2015

20 mei 2015 door Benoit

4 de prov Heren Noord – 4 de prov Heren Zuid 60 – 81
3 de prov Heren Noord – 3 de prov Heren Zuid 75 – 85
2 de prov Heren Noord – 2 de prov Heren Zuid 83 – 88
Provinciale Dames Noord – Provinciale Dames Zuid 48 – 55
Rolstoelbasket : Team 1 – Team 2 33 – 40
1 de prov & land Heren Noord – 1 ste prov & land Heren Zuid 110 – 94

Foto’s zijn hier te bekijken.

Lees meer »
Geen reacties

De wedstrijd start om 18u00. Aan de spelers: Gelieve aanwezig te zijn in de sporthal van Kachtem (Izegem) om 17u00.

Coach: Michel Cant

6.       Mageza Yves

7.       Hautekiet Toon

8.       Bruneel Brecht

9.       Vermeulen Peter

10.     Bral Hans

11.     Cant Michel

12.     Van Tiegem Pieter

13.     Vandendriessche Maike

Lees meer »
Geen reacties

De wedstrijd start om 18u00. Aan de spelers: Gelieve aanwezig te zijn in de sporthal van Kachtem (Izegem) om 17u00.

Coach: Van Vlaenderen Bart

6.       Van Rompaey Yono

7.       Taelman Patrice

8.       Van Vlaenderen Bart

9.       Vermeersch Lien

10.     Beyaert Henk

11.     Leman Jens

12.     Serpentier Tijs

13.     Van Den Berghe Julie

Lees meer »
Geen reacties

De wedstrijd start om 20u30. Aan de spelers: Gelieve aanwezig te zijn in de sporthal van Kachtem (Izegem) om 19u30.

5.       Aaron Vanthournout (BT Kortrijk A)

6.       Jorgen Sabbe (Kortrijk Sport B)

7.       Sam Deconinck (Moorsele A)

8.       Tim Bruyneel (Waregem B)

9.       Pieter Vanexem (Spie Izegem A)

10.     Herbert Desmet (Zwevegem-Deerlijk A)

11.     Alexander Doens (Moorsele A)

12.     David Denoulet (Waregem B)

13.     Jean-Luc Staelens (Iebac Ieper A)

14.     Pieter Destaebel (BT Kortrijk A)

15.     Cheikh Dia (Melco Ieper B)

Lees meer »
Geen reacties

De wedstrijd start om 20u30. Aan de spelers: Gelieve aanwezig te zijn in de sporthal van Kachtem (Izegem) om 19u30.

5.       David Verde Presa (KBGO Gistel B)

6.       Dries Sampson (Blankenberge A)

7.       Ruben Casteleyn (Zwevezele A)

8.       Manu De Vleeschouwer (Middelkerke A)

9.       Ryan Surmont (Blankenberge A)

10.     Jos Van Acker (KBGO Gistel B)

11.     Dries Rotsaert (Racing Brugge A)

12.     Dieter Vlamynck (Blankenberge A)

13.     Jonas Berquin (Iebac Ieper A)

14.     Kevin Petitpierre (Zwevezele A)

15.     Niels Vervaele (KBGO Gistel B)

Lees meer »
Geen reacties

Scheidsrechters ASG 2015

12 mei 2015 door Benoit

De scheidsrechters voor de All Star Games 2014 werden aangeduid. Deze refs moeten de wedstrijden in goede banen leiden:

10u: 4e provinciale heren: Kevin Duyck en Kevin Messine
12u: 3e provinciale heren: Kevin Duyck en Kevin Messine
14u: 2e provinciale heren: Jean-Luc Staelens en Pieter Destaebel
16u: Provinciale dames: Jean-Luc Staelens en Pieter Destaebel
18u: All Star Game rolstoelbasket: Luc De Knock
20u30: 1e provinciale + landelijk heren: Kevin Messine en Tom Versaevel

Lees meer »
Geen reacties

De wedstrijd start om 16u. Aan de speelsters: Gelieve aanwezig te zijn in de sporthal van Kachtem (Izegem) om 15u15.

5.       Tess Vandamme (Wytewa Roeselare B)

6.       Charissa Yserbyt (BT Kortrijk B)

7.       Fien Gheysen (Wibac)

8.       Luca Cordier (Wytewa Roeselare B)

9.       Aurelie Vandesteene (BT Kortrijk D)

10.     Leen Verbrugghe (Wibac)

11.     Charlotte Schepens (Blue Cats Ieper D)

12.     Veerle Waegemans (BT Kortrijk D)

13.     Barbara Tyberghien (Wibac)

14.     Karen Norman (Blue Cats Ieper D)

Lees meer »
Geen reacties

De wedstrijd start om 16u. Aan de speelsters: Gelieve aanwezig te zijn in de sporthal van Kachtem (Izegem) om 15u15.

5.       Charlotte Hoeman (DB Brugge C)

6.       Julie Vermoortele (Blankenberge)

7.       Jennifer Guery (De Panne)

8.       Jana Van Meenen (Blankenberge)

9.       Astrid Van der Kaaden (Oostende Bredene C)

10.     Annelien Devriese (DB Brugge B)

11.     Bieke Roels (KBGO Gistel A)

12.     Kyara Dufour (Blankenberge)

13.     Charlotte Deceuninck (DB Brugge B)

14.     Tracy Djan (KBGO Gistel A)

Lees meer »
Geen reacties

De wedstrijd start om 14u. Aan de spelers: Gelieve aanwezig te zijn in de sporthal van Kachtem (Izegem) om 13u15.

5.       Pieter Van Hautegem (Zwevegem Deerlijk B)

6.       Fen Verhaeghe (BT Kortrijk B)

7.       Justin Parmentier (Poperinge A)

8.       Kevin Vanneste (Zwevegem Deerlijk B)

9.       Bert Verriest (Avelgem A)

10.     Beren Hellebuyck (BT Kortrijk B)

11.     Bert Verhaeghe (Poperinge A)

12.     Wim Lezy (Wibac St-Eloois-Winkel A)

13.     Dadimar Mores (Zwevegem Deerlijk B)

14.     Lieven Melsens (Avelgem A)

Lees meer »
Geen reacties

De wedstrijd start om 14u. Aan de spelers: Gelieve aanwezig te zijn in de sporthal van Kachtem (Izegem) om 13u15.

5.       Wouter Hendryckx (De Panne A)

6.       Christian Onema (Blankenberge A)

7.       Sebastiaan Buysse (Sijsele B)

8.       Cedric Bouttelgier (Koekelare A)

9.       Alex Marechal (Sijsele B)

10.     Toon Bernaert (Blankenberge B)

11.     Diego D’Hooghe (Sijsele B)

12.     Batiste Lerooy (De Panne A)

13.     Louis Daniels (Sijsele B)

14.     Robin Vandepoele (Koekelare A)

Lees meer »
Geen reacties